50 TCredits for $9.99 SUPER Sale! Limited Time. Details HERE.

Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

Eszter D.

Serbia

E365 Country Champion

5 posts
56 views

Cestitam in Serbia

4 days ago

Good news! One of your personally sponsored affiliates just requalified as an EA:

István Varró
Cestitam ti od srca,ponosna sam na tebe,samo tako nastavi.Bravooo.

11 posts
183 views

Imao sam lep dan in Serbia #PSA #TCredits #VersaPoints

8 days ago

Cestitam Istvan na lepe nagrade.Ponosna sam na tebe na tvoj trud i rad.Hvala ti, bit ce jos lepih nagrada i PSA, ne brini.Zelim ti puno uspeha ,budi istrajan i ostvari svoj san.Idemo dalje,svaki dan donosi nesto lepo i dobro.BRAVOO za tebe.

10 posts
179 views

Godisnjica in Serbia

18 days ago

Srecna godisnjica.

37 posts
556 views

Status in Southern Europe #Sponsor #VersaPoints

20 days ago

Cestitam, i puno uspeha u daljem radu.

3 posts
72 views

Sumnjala Sam u internet posao in Southern Europe #TCredits #Team Building #VersaPoints

21 days ago

Tacno.Ovo je jako interesantan posao.Vazno je istrajnost u ovom poslu, i nikad ne treba da se predajemo.Zelim vam puno uspeha u daljem radu.

7 posts
166 views

Pokker in Serbia #Eager Zebra #PSA #TCredits

22 days ago

Cestitam,jako lep rezultat.Bravoo.

7 posts
140 views

Dobre vijesti. Hvala i dva puta! in Serbia #PSA #Rewardical #TCredits

23 days ago

Lepa nagrada, cestitam bravoo.

23 posts
473 views

Stigla nagrada za dobro jutro in Serbia

28 days ago

Kako je lepo kad ovako pocinje jutro,Cestitam,bravoo.

9 posts
183 views

Cestitam in Serbia

29 days ago

Dobre vijesti! Jedan od vaših osobno sponzoriranih podružnice samo requalified kao EA:

István Varró
Cestitam od srca , bravoo.

16 posts
419 views

Loša ili pozitivna navika? in Serbia #PSA #TCredits #VersaPoints

29 days ago

Dobra navika, nikako losa.Cestitam ovo je lepa nagrada.Radi, igraj uzivaj.Bravoo.Ako neko tako vredno radi kao ti , uspece.Samo tako nastavi.Jos jednom cestitke od srca.

9 posts
247 views

Imao lijep dan in Serbia #PSA #TCredits #VersaPoints

about 1 month ago

Cestitam,ako se igra bit ce jos.Bravo.

9 posts
198 views

Nagrada in Serbia #Eager Zebra #PSA #VersaPoints

about 1 month ago

Bravo, cestitam.

6 posts
250 views

Pismo mojim neaktivnim PSA in Serbia

about 1 month ago

Kada se neko registruje,to znaci da hoce da radi.Samo sa jednim klikom ne moze nista da se ucini.To je samo zezanje.Pre nego kliknem dobro razmislim, da li ja to stvarno hocu.Ako ne onda necu ni poceti.Ako sam se registrovala barem cu da probam i iskoristim priliku , ne kosta mi nista.Ili prvo pitam o cemu se ovde radi, ako mi se svidja ostajem , ako ne barem kazem izvinite ja to ne bih.Treba da znate bez obzira da li ste napravili registraciju do kraja ili ste samo kliknuli, vi se vodite godinu dana.Znaci imate vremena za razmisljanja.Svako je gospodar sam sebi.Drugaciji smo, drugacije razmisljanja.Neki stalno kukaju,ali nikakav posao im ne valja.Neki kazu super mi je,i ne hvale se,cute i rade.Pa se zapitamo odakle njemu ovo i ono.
Ja razmisljam tako, ako vec imam vremena, provodim sate na internetu, na fb.zasto ne bi provela korisno za cega se i placa.Kolko tolko ali samo od mene zavisi koliko hocu da radim.Niko me ne tera.Znaci samo sa jednim klikom nemojte odmah da tumacite tako da ovo je laz , ovde ne moze da se zaradi.Sta mislite oni koji su uspeli zasto su uspeli?Jer su bili istrajni i ono sto su poceli radili do kraja.Nisu prestali.Mogu da svatim i to da smo siromasni, pa bi odmah da se zaradi.Moze i tako ali za to treba da se oglasava dan i noc ,da se nadje 5 ljudi i vec pocinje zarada.Tako se cini jednostavnim ali ako cekamo pecenog goluba u usta tako necemo daleko stici.Znaci od NERADA nema para.Ako si nesto pocela zavrsi do kraja.i bit ces zahvalna i sam sebi .A za dve tri godine mozes se smijati u lice onima koji ti nisu verovali.
Dragi moji saradnici nadam se da nisam vas uvredila ali sam htela da vam to kazem ,jer mi je zao gledati kako visite na mojoj geneologiji sa o poena.
Mozete nastaviti bilo kad , stojim vam na raspolaganju.
Pozdrav od vaseg sponsora Eszter Daradics BTL.

11 posts
327 views

Čestitka in Serbia #Rewardical #TCredits #VersaPoints

about 1 month ago

Cestitam,puno uspeha.

7 posts
209 views

Nova godina in Serbia

about 1 month ago

Zelim svima puno uspeha , zdravlja,ljubavi ,mir ,srecu da ostvarimo san i cilj u Novoj Godini.

12 posts
344 views

Kraj godine i prvog meseca u SFI in Serbia #Getting Started #Sales #Sponsor

about 1 month ago

Dobro dosli.Zelim vam puno uspeha u novoj godini, citajte ,ucite i verujte u sebe.
Sve najbolje.

13 posts
405 views

Pozdrav Svima ! in Serbia #Rewardical #TCredits #VersaPoints

about 1 month ago

Cestitam na postignut EA status,puno uspeha u novoj godini.
BRAVOO , samo tako nastavi dalje.

214 posts
10581 views

Many of you may have noticed that I have in Miscellaneous

about 1 month ago

May God grant you all strength during this trying time. May God heal your better half, ameen.
Merry Christmas.

29 posts
1225 views

Merry Christmas To You All in Recognition

about 1 month ago

Merry Christmas and happy New year.

10 posts
365 views

Čestitka in Serbia

about 1 month ago

Hvala lepo, pridruzujem se, i zelim da na badnje vece bolesni ozdrave,da bude mir, da nasa deca odrastu sa puno ljubavi ,ljudima koji rade da imaju uspeha,i sve to da traje cele godine. neka svima nama bude toplina u srcu.

36 posts
1798 views

Happy Birthday & Merry Christmas & Happy New Year in Recognition #Leadership #Team Building

about 1 month ago

Happy birtday , Merry C hristmas and happy New year.

67 posts
2972 views

Dopustite da primetim ... in Southern Europe

2 months ago

Odlican post, i iskren,lepo za citanje.Novim saradnicima ce puno znaciti,pa i svima nama jer ima uvek da se uci.
Pozdrav i puno uspeha u daljem radu.