Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

45x SUPPORT
Jelena Z.

Serbia

E365 Country Champion
Silver Fast-Track

12 posts
338 views

MRP i RW- nekoliko činjenica in Southern Europe #Compensation #Localvantia #Rewardical

3 hours ago

Hvala, Aleksandra,
Sire sagledana racunica je sigurno bolja za sve nas.
Treba vremena da se svima nama "slegnu" ove promene. Kroz rad i primenu, iskristalisace se.
Uostalom, kao i sve do sada.
Varijanta 2

9 posts
82 views

Great reward for me in Southern Europe

16 hours ago

Cestitam, Ljiljana,
Nagrada je sjajna. Svaka cast!

4 posts
217 views

Keep Calm & Build something great! in Southern Europe #Leadership #Rewardical #TripleClicks

20 hours ago

Hvala, Dragana, slazem se sa svim sto si napisala.
Bilo je i do sada promena, navikavali smo se na njih, i za kratko vreme ih prihvatili.
Ima ljudi kojima ne odgovaraju promene, ali ih prihvate, a ima i onih koji ih ne mogu prihvatiti.
Svako prema svome izboru bira put.
Licno volim promene. Dozivljavam ih kao novi izazov sa kojim treba da se izborim.

3 posts
72 views

Svetu se ( ne) moze ugoditi in Southern Europe

21 hours ago

Promene u kompaniji naisle su na negodovanje i neodobravanje nekih clanova kompanije.
Nekima su tesko pale, pa nisu imali strpljenja da sacekaju do kraja, odustali su nezadovoljni trenutnim vidjenjem promena. Mnogo je vise onih koji se trude da ih razumeju i nastavljaju dalje, jer veruju da ce promene doneti poboljsanje svima nama. Mislim da novi clanovi nemaju taj problem. Njima je sve novo, i oni ce se najlakse naviknuti na njih.

Verujem da je ucinjen ovaj korak kako bismo shvatili posao jos profesionalnije i ozbiljnije.
Kompanija ima svoj sistem rada koji gradi dugi niz godina na sigurnim temeljima. I tako zeli da nastavi.
Mi smo njeni saradnici kojima je omoguceno da izgradimo svoj posao. Ali ne mozemo da uticemo na njenu politiku poslovanja.

Kroz zivot smo nauceni da nam neko drugi (sef, poslodavac, direktor...) odredjuje sta, kad i koliko cemo raditi. Ovde smo mi sefovi svog vremena, nacina rada, odnosa prema poslu... Sami donosimo odluke o svemu. Odgovorni smo za svoje izbore. Suocili smo se sa sobom, svojim neistrazenim manama, vrlinama, svojim karakterom.
Ako zelimo da uspemo, moramo sebe naterati da radimo, bez obzira na sve izazove i promene. Priznacete, nije lako, jer treba drzati pod kontrolom svoja osecanja, i biti osoba koju ce drugi slediti.

Kako mozemo unistiti snove koje gradimo?
Ako verujemo u uspeh preko noci
Ako verujemo da ce nam neko drugi ponuditi odgovore za sve
Ako verujemo da je neko drugi kriv
Ako slusamo druge koji nas spoticu i prihvatamo njihove obrasce ponasanja

Zato, dragi moji, ne dozvolite da na vas utice necije misljenje, ili odluka. Vi znate zasto ste ovde. I ako nekad odlucite da odete, neka to bude vas izbor. Kompanija ce raditi i bez nas. A mi? Mozemo otici bilo gde, ali od sebe ne mozemo pobeci.

4 posts
39 views

sve čestitke Višnja Račić za potvrđeni EA status za februar in Southern Europe

1 day ago

Cestitam, Visnja, potvrdu statusa. Svaka cast!
Imas sjajnu sponzorku koja trasira put do uspeha i tebi i sebi.
Zelim vam obema mnogo uspeha u daljem radu.
Samo napred!

21 posts
332 views

Mojih 70,000 VP in Southern Europe #Leadership #Team Building #VersaPoints

1 day ago

Cestitam, Sretene, na odanom i vrednom radu. Brojke govore vise od reci. Zasluzujete sve pohvale.
Vi ste primer lidera koji svojom posvecenosti poslu, pokazuje put svom timu, a i svima nama.
Sve najbolje u daljem radu.

5 posts
44 views

Pobjeda in Southern Europe

1 day ago

Cestitam, Natasa!
Nokaut do poslednjeg, svaka cast! Zasluzena pobeda!

16 posts
182 views

Krenulo me in Southern Europe

1 day ago

Bravo, Katarina!
Tvoj status i dva nova uclanjenja slika su tvog rada i truda. Shvatila si brzo da je sustina posla gradnja tima oglasavanjem.
Samo nastavi tim tempom.

12 posts
334 views

Zelim biti clan BOOSTER CLUB-a, ali ne znam kako i sta dobijam... in Southern Europe #Getting Started

2 days ago

Hvala, Ana, na detaljnom objasnjenju.
Pozeljno je biti clan booster cluba za one koji imaju nekoliko radnih clanova.
Ko ima mogucnost, trebalo bi da ulozi u status kako bi se mogli vise posvetiti oglasavanju, ucenju i radu sa timom.
Ko nema mogucnost, u tom slucaju, trebalo bi mnogo vise vremena uloziti u oglasavanje i gradnju tima.

8 posts
72 views

nagradaa in Southern Europe

2 days ago

Cestitam, Natasa, vrednu nagradu.
I ja sam jutros obradovana
Uz njih je mnogo lepse raditi, motivisu, pogotovo RT.

286 posts
2131 views

Congratulations E365 Champion Danica Lekic! in Recognition

2 days ago

Congratulations, Danica L. Champion E365!
Bravo!

18 posts
176 views

Danas jedan lep rezultat u pokeru in Southern Europe #Eager Zebra #TripleClicks

2 days ago

Cestitam, Jelena.
Odlican rezultat.

13 posts
216 views

Sumnje I predrasude in Serbia #Contests #Marketing

2 days ago

Cestitam, Danijela, postignut status!
Ko posao shvati ozbiljno kao svoj novi posao, ko je motivisan da radi i uci, ima sansu da napreduje i uspe.
Ako nemamo motivaciju za nesto, niko nam je ne moze pokrenuti.
Zelim ti mnogo uspeha u daljem radu.

16 posts
364 views

Pricebenders i Eager Zebra prelaze na Rewardical! in Southern Europe #Eager Zebra #Pricebenders

3 days ago

Hvala, Zorane,
Ovo sve je vazno i treba pratiti na forumu i dalje.
Mene je bas zanimalo kako cu iskoristiti mrp koji mi ostanu nakon kupovine tc kredita.
I vidim da je Gery najavio nove informacije u vezi s tim. Vazno je da cemo ih sve moci iskoristiti.

19 posts
205 views

EA status in Southern Europe

3 days ago

Cestitam, Katarina! Bravo!
Prvi korak ka uspehu si napravila.
Uz tvoju posvecenost poslu i nesebicnu sponzorkinu pomoc, imas odlicnu sansu da uspes.
Zelim ti mnogo uspeha u daljem radu!
Samo napred!

11 posts
221 views

Brisanje povezanih ECA in Southern Europe

3 days ago

Hvala, Božice,
Ovo je vazno da znamo.

7 posts
106 views

lajkovi na forumu ? in Serbia #Contests #TripleClicks

4 days ago

Zdravo, Aleksandre,
Pre nekoliko dana uvedena su nova pravila vezana za lajkovanje i pisanje na forumu.
Na ovom linku mozete se upuznati sa njima.
news.sfimg.com/2018/02/08/two-new-forum-features-debuting-today/

14 posts
148 views

Tri nagrade u jednom danu in Southern Europe

4 days ago

Braavo, Natasa, na sjajnim nagradama!
Kad se tvoje ruke sloze, sve se moze

84 posts
8263 views

PSAs and PRMs added to Rewardical Exchange! in SFI News #PSA #Rewardical #Team Building

4 days ago

Thank you, Gery, on the new opportunity to exchange RT

11 posts
113 views

Prva veca nagrada in Southern Europe

4 days ago

Cestitam, Katarina, sjajnu nagradu!
Nagrade su velika motivacija i vetar u ledja , pogotovo kad je neko na pocetku i kad ima utisak da su nagrade rezervisane za neke druge. Bice ih jos, samo treba strpljenja.

7 posts
442 views

Opti-Build Badge in Recognition #Leadership #PSA #Team Building

4 days ago

Congratulations, Anthony,
Go ahead!

21 posts
804 views

Ako sumnjate, proverite in Southern Europe

4 days ago

Zdravo, Emanuela,
Ni sama nisam znala da cu imati ulogu sponzora, odnosno, nekoga ko ce uciti svoje saradnike i pomagati im u radu.
Ubrzo sam i to shvatila, i dopalo mi se. Mada, uloga sponzora nije ni malo laka. Dolaze nam razliciti ljudi sa razlicitim motivima i ocekivanjima, a sponzor nema carobni stapic. I sam prolazi kroz "gradivo" i uci na svojim greskama.
Sve najbolje!

21 posts
804 views

4 days ago

Hvala, Andjelija,
Svi mi zelimo da budemo uspesnii zadovoljni. Sto je i prirodno.
Razlika je u putu do uspeha, u spremnosti da ostvarimo to sto zelimo.

21 posts
804 views

4 days ago

Hvala, Radana,
Timska saradnja je kljuc napredovanja i uspeha. Niko u ovom poslu ne moze uspeti sam.
Sve najbolje!